Jus’ Say It! – How to Teach Pronunciation Creatively

Dawno mnie tu nie było, tak naprawdę z jednego powodu: cały swój wolny czas poświęcam na pracę nad moim najnowszym szkoleniem on-line. To moje największe przedsięwzięcie to tej pory, które pochłania mnóstwo czasu, nerwów i zasobów. Po raz pierwszy w życiu zaangażowałam grafika, do stworzenia mi pięknych, oryginalnych kart, , lektorów brytyjskich i amerykanskich do nagrania dialogów, edytora do poprawy ebooków, edytora do poprawek w zapisie IPA, edytora do złożenia dialogów w całość. To wszystko po to, by mógł powstać kurs…

Takiego szkolenia nie było jeszcze na rynku. Stworzył je praktykujący nauczyciel dla innych nauczycieli. Materiały zawierają wszystko, co sama chciałabym otrzymać, z czym sama chciałabym pracować (ba! pracuję od dwóch lat już, ale wreszcie to porządnie wygląda 😉 )

Co dostaniesz zapisując się na kurs?

Co dostaniesz zapisując się na kurs?

 120 autorskich kart do ćwiczenia dżwięków: /th/, /i:/ vs /I/, /ae/ vs /e/ – czyli wszystko to, co sprawa polskim uczniom problemy!

 6 oryginalnych dialogów nagranych przez Brytyjskich i Amerykańskich natywnych – to Ty nauczycielu wybierasz, czy chcesz uczyć swoich podobiecznych BE czy AE!

każdy dialog nagrany jest w dwóch tempach, tak by można było go wykorzystać na niższych poziomach

wszystkie szybsze dialogi zostały przygotowane, tak by każda linijka dialogu była również osobnym plikiem – koniec z przewijaniem i szukaniem, w której sekundzie nagrania pojawia się dana kwestia!

85 handoutów – gotowce pomagające powtarzać i utrwalać dźwięki \th\,\i:\,\I\,\ae\,\e\

4 dokładne ebooki (ponad 150 stron) opisujące każdy element kursu – karty, handouty, dialogi, connected speech – tzw. “mięso”.

 Nagrania video, w których opisuję swoje metody uczenia dźwięków

 Techniki uczenia connected speech i handouty pomagające uczyć: elision, intrusive /j/,/w/,/r/, weak forms: verbs, weak forms: articles, weak forms: prepositions, glottal/alveolar/silent /t/

Kurs w 100% po angielsku dostępny od razu po zakupie!

Wykup dostęp do kursu na rok!

Zobacz Sneak Peak:

One thought on “Jus’ Say It! – How to Teach Pronunciation Creatively

  1. Elementarz

    dzień dobry , wieczór …mam kłopot – techniczny, kurs kupiłam przez komórkę – transakcja przebiegła błyskawicznie i juz jestem w kursie – ale totalnie nie wiem jak mam sie zalogowac z przegladarki w komuterze , slepa jestem i nie widze zakladki , prosze o pomoc co i jak , pieknie dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *