Close
Skip to content

O Autorce

Expressis Verbis czyli Kasia Warszyńska – Kreatywna Kasia.

O Autorce

Nauczaniem angielskiego zajmuję się zawodowo już ponad 8 lat. Jestem absolwentką filologii angielskiej na UP w Krakowie. Ukończyłam także kurs CELTA na A.

Pracowałam w Rosji przez dwa lata, gdzie uczyłam zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Następnie półtora roku spędziłam w Anglii (w arMilton Keynes College), gdzie zostały potwierdzone moje kwalifikacje przez nadanie numeru QTS (Qualifed Teacher Status) oraz dwukrotną ocenę Outstanding (najlepszą) w trakcie obserwacji OFSTED.
Uczyłam ponad 20 różnych narodowości (w tym Anglików!) i wszystkich możliwych poziomów językowych (nawet czytania i pisania osób dorosłych!).

Swoje pierwsze szkolenie (Jak zaciekawić ludzi kreatywnymi konwersacjami?) przeprowadziłam w Moskwie w 2012 roku i wiedziałam, że to jest to, co chcę robić!

O Autorce
O Autorce

Od zawsze kochałam uczyć, offline i on-line (swego czasu prowadziłam kanał językowy na Youtube jako Broszka). Od sierpnia 2017 roku współpracuję z kanałem Oxford Online English, gdzie można mnie oglądać w roli prezentera materiałów edukacyjnych. 🙂
Moskiewskie szkolenia  pokazały mi, że również kocham dzielić się swoimi doświadczeniami z ludźmi i że mogę się spełniać jako trener nauczycieli.
Dlatego właśnie ten blog oraz strona na Facebooku, gdzie dzielę się z pomysłami, materiałami.
Na co dzień uczę w firmach głównie języka biznesu oraz krótkich kursów modularnych. Ciągle szukam sposobów na urozmaicenie kursantom zajęć, regularnie wykorzystuję technologię.

 

W maju 2018 miałam przyjemność być prelegentem na dwóch prestiżowych konferencjach!

PASE - Kongres Językowy

BESIG - Konferencja Business English:

W lipcu w Stryszawie odbył się czterodniowy zlot nauczycieli języka angielskiego,
na którym również miałam przyjemność występować!

22 września w sobotę pojawiłam się po raz drugi na konferencji IATEFL. Tym razem w roli prelegentki! Moje wystąpienie na temat BINGO spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem. Sala była pełna pomimo ostatniej sesji po baaaardzo intensywnym dniu. Wszyscy zostali obudzeni i pobudzeni. Zobacz relację:

16-18 Listopada  w miejscowości Iasi w Rumunii odbyła się już 31 konferencja nauczycieli Business English.  Miałam wielkie szczęście pojechać razem ze szkołą, z którą wspólpracuję 🙂 Miałam również swoje "przemówienie" na temat mojej autorskiej metody uczenia poprzez Bingo 🙂  Około 30 osób na sali było bardzo zadowolonych i  zostałam zaproszona na konferencję we Frankfurcie !!! 🙂

W 2019 gościłam na konferencji ELTAF we Frankfurcie, IATEFL Gdańsk, BESIG Berlin i miałam zamknięte szkolenie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie…

 

W 2020 postawiłam na rozwój! Stworzyłam dwa kursy online dla nauczycieli języków obcych dostępnych 24/7 na platformie kursy.evszkolenia.com 🙂

Na grudzień 2020 oferuję dwa:

Chcesz poznać mnie oficjalnie? Zobacz mój profil naLINKEDIN.

Ludzie pytają mnie, skąd we mnie ta siła i pokłady kreatywności. Odpowiadam ze śmiechem: „Nie wiem, ten typ tak ma”. Póki kocham, co robię i sprawia mi to przyjemność, będę mieć dalej 100 pomysłów na minutę.

Miłego czytania!