Skip to content

O Autorce

Expressis Verbis czyli Kasia Warszyńska – Kreatywna Kasia.

O Autorce

Nauczaniem angielskiego zajmuję się zawodowo już ponad 12 lat. Jestem absolwentką filologii angielskiej na UP w Krakowie. Ukończyłam także kurs CELTA na A.

Pracowałam w Rosji przez dwa lata, gdzie uczyłam zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Następnie półtora roku spędziłam w Anglii (w Milton Keynes College), gdzie zostały potwierdzone moje kwalifikacje przez nadanie numeru QTS (Qualifed Teacher Status) oraz dwukrotną ocenę Outstanding (najlepszą) w trakcie obserwacji OFSTED.
Uczyłam ponad 20 różnych narodowości (w tym Anglików!) i wszystkich możliwych poziomów językowych (nawet czytania i pisania osób dorosłych!).

Swoje pierwsze szkolenie (Jak zaciekawić ludzi kreatywnymi konwersacjami?) przeprowadziłam w Moskwie w 2012 roku i wiedziałam, że to jest to, co chcę robić!

O Autorce
O Autorce

Od zawsze kochałam uczyć, offline i on-line (swego czasu prowadziłam kanał językowy na Youtube jako Broszka). Od sierpnia 2017 roku współpracuję z kanałem Oxford Online English, gdzie można mnie oglądać w roli prezentera materiałów edukacyjnych. 🙂
Moskiewskie szkolenia  pokazały mi, że również kocham dzielić się swoimi doświadczeniami z ludźmi i że mogę się spełniać jako trener nauczycieli.
Dlatego właśnie ten blog oraz strona na Facebooku, gdzie dzielę się z pomysłami, materiałami.
Na co dzień uczę w firmach głównie języka biznesu oraz krótkich kursów modularnych. Ciągle szukam sposobów na urozmaicenie kursantom zajęć, regularnie wykorzystuję technologię.

 

W maju 2018 miałam przyjemność być prelegentem na dwóch prestiżowych konferencjach!

PASE - Kongres Językowy

BESIG - Konferencja Business English:

W lipcu w Stryszawie odbył się czterodniowy zlot nauczycieli języka angielskiego,
na którym również miałam przyjemność występować!

22 września w sobotę pojawiłam się po raz drugi na konferencji IATEFL. Tym razem w roli prelegentki! Moje wystąpienie na temat BINGO spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem. Sala była pełna pomimo ostatniej sesji po baaaardzo intensywnym dniu. Wszyscy zostali obudzeni i pobudzeni. Zobacz relację:

16-18 Listopada  w miejscowości Iasi w Rumunii odbyła się już 31 konferencja nauczycieli Business English.  Miałam wielkie szczęście pojechać razem ze szkołą, z którą wspólpracuję 🙂 Miałam również swoje "przemówienie" na temat mojej autorskiej metody uczenia poprzez Bingo 🙂  Około 30 osób na sali było bardzo zadowolonych i  zostałam zaproszona na konferencję we Frankfurcie !!! 🙂

W 2019 gościłam na konferencji ELTAF we Frankfurcie, IATEFL Gdańsk, BESIG Berlin i miałam zamknięte szkolenie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie…

 

W 2020 postawiłam na rozwój! Stworzyłam  kurs online dla nauczycieli języków obcych dostępnych 24/7 na platformie EV!

Co przyniósł 2021 rok? Wielkie zmiany!

W kwietniu odważyłam się ruszyć z projektem, który od dawna chodził mi po głowie: zajęcia konwersacyjne z native speakerami dla nauczycieli. Projekt okazał się absolutnym hitem! Między kwietniem a czerwcem udało się otworzyć 12 grup!


Od tamtego czasu nieustanie dokładamy cegiełkę do rozwoju nauczycieli w Polsce! Prowadzimy kursy wakacyjne z nativami, kursy roczne oraz trzy rodzaje kursów Business English!

 

Jesteśmy pierwszą w Polsce szkoła językową dla nauczycieli języków obcych!

Będziemy się dalej rozwijać, dodawać inne języki dla innych nauczycieli, otwierać nowe kursy (Business English to nie nasze ostatnie słowo!) 

Dodajmy się na LINKEDIN!