Skip to content

O Autorce

Expressis Verbis czyli Kasia Warszyńska – Kreatywna Kasia.

O Autorce

Nauczaniem angielskiego zajmuję się zawodowo już ponad 12 lat. Jestem absolwentką filologii angielskiej na UP w Krakowie. Ukończyłam także kurs CELTA na A.

Pracowałam w Rosji przez dwa lata, gdzie uczyłam zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Następnie półtora roku spędziłam w Anglii (w Milton Keynes College), gdzie zostały potwierdzone moje kwalifikacje przez nadanie numeru QTS (Qualifed Teacher Status) oraz dwukrotną ocenę Outstanding (najlepszą) w trakcie obserwacji OFSTED.
Uczyłam ponad 20 różnych narodowości (w tym Anglików!) i wszystkich możliwych poziomów językowych (nawet czytania i pisania osób dorosłych!).

Swoje pierwsze szkolenie (Jak zaciekawić ludzi kreatywnymi konwersacjami?) przeprowadziłam w Moskwie w 2012 roku i wiedziałam, że to jest to, co chcę robić!

O Autorce
O Autorce

Od zawsze kochałam uczyć, offline i on-line (swego czasu prowadziłam kanał językowy na Youtube jako Broszka). Od sierpnia 2017 roku współpracuję z kanałem Oxford Online English, gdzie można mnie oglądać w roli prezentera materiałów edukacyjnych. 🙂
Moskiewskie szkolenia  pokazały mi, że również kocham dzielić się swoimi doświadczeniami z ludźmi i że mogę się spełniać jako trener nauczycieli.
Dlatego właśnie ten blog oraz strona na Facebooku, gdzie dzielę się z pomysłami, materiałami.
Na co dzień uczę w firmach głównie języka biznesu oraz krótkich kursów modularnych. Ciągle szukam sposobów na urozmaicenie kursantom zajęć, regularnie wykorzystuję technologię.

 

W maju 2018 miałam przyjemność być prelegentem na dwóch prestiżowych konferencjach!

PASE - Kongres Językowy

BESIG - Konferencja Business English:

W lipcu w Stryszawie odbył się czterodniowy zlot nauczycieli języka angielskiego,
na którym również miałam przyjemność występować!

22 września w sobotę pojawiłam się po raz drugi na konferencji IATEFL. Tym razem w roli prelegentki! Moje wystąpienie na temat BINGO spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem. Sala była pełna pomimo ostatniej sesji po baaaardzo intensywnym dniu. Wszyscy zostali obudzeni i pobudzeni. Zobacz relację:

16-18 Listopada  w miejscowości Iasi w Rumunii odbyła się już 31 konferencja nauczycieli Business English.  Miałam wielkie szczęście pojechać razem ze szkołą, z którą wspólpracuję 🙂 Miałam również swoje "przemówienie" na temat mojej autorskiej metody uczenia poprzez Bingo 🙂  Około 30 osób na sali było bardzo zadowolonych i  zostałam zaproszona na konferencję we Frankfurcie !!! 🙂

W 2019 gościłam na konferencji ELTAF we Frankfurcie, IATEFL Gdańsk, BESIG Berlin i miałam zamknięte szkolenie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie…

 

W 2020 postawiłam na rozwój! Stworzyłam dwa kursy online dla nauczycieli języków obcych dostępnych 24/7 na platformie kursy.evszkolenia.com 🙂

Co przyniósł 2021 rok? Wielkie zmiany!

W kwietniu odważyłam się ruszyć z projektem, który od dawna chodził mi po głowie: zajęcia konwersacyjne z native speakerami dla nauczycieli. Projekt okazał się absolutnym hitem! Między kwietniem a czerwcem udało się otworzyć 12 grup!


W wakacje ruszyły zapisy i zebraliśmy ponad 180 nauczycieli chętnych do nauki i rozwoju! Popularność tych kursów, przeszła moje najśmielsze oczekiwania! A opinie z ankiet były jednoznaczne: strzał w dziesiątkę, podziękowania, peany na cześć lektorów prowadzących (Naomi, Matthew, Lisa i Kim).

W wakacje również razem z Kim i lektorką Margie zaczęłyśmy ostro pracować nad nowym kursem dla nauczycieli: Jak uczyć Business English…

Dlatego już dzisiaj mogę oficjalnie powiedzieć:

Jesteśmy pierwszą w Polsce szkoła językową dla nauczycieli języków obcych!

Będziemy się dalej rozwijać, dodawać inne języki dla innych nauczycieli, otwierać nowe kursy (Business English to nie nasze ostatnie słowo!) 

Dodajmy się naLINKEDIN!