Close
Skip to content

Konwersacje z nativami dla nauczycieli!

Pierwsza i jedyna w Polsce Szkoła językowa dla nauczycieli!

Konwersacje z nativami dla nauczycieli!

Pierwsza i jedyna w Polsce Szkoła językowa dla nauczycieli!

Do startu kursu pozostało…

Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli:

jesteś nauczycielem / nauczycielką j. angielskiego
jesteś nauczycielem nie-anglistą o poziomie co najmniej B2
uczysz w przedszkolach, szkole podstawowej, liceum, udzielasz korepetycji itp.
na co dzień uczysz niskie poziomy
czujesz, że się nie rozwijasz
potrzebujesz gruntownej powtórki zaawansowanego słownictwa lub bardziej zaawansowanej gramatyki
chcesz rozmawiać po angielsku z native speakerami, w kameralnych grupach z ludźmi takimi jak Ty
chcesz czuć się bezpiecznie, popełniać błędy, uczyć się, powtarzać i dobrze bawić dbając o swój rozwój

Oferujemy:

34 spotkania 90 minutowe  przez najbliższy rok szkolny w  terminie: wrzesień 2021 – czerwiec 2022

jedno spotkanie w tygodniu

–  kameralne, 6-osobowe grupy (minimum 4 osobowe)

doświadczeni trenerzy Native Speakers, którzy pomogą ci rozwinąć skrzydła, nauczyć się nowych idiomów / słownictwa, powtórzyć materiał, poczuć się pewniej.

 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ:

 

Wybierz interesującego Cię lektora:

Matthew – Lektor z UK

Ma dwuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego. Uczył na Słowacji i teraz w Polsce. Matthew pomimo młodego wieku sporo w życiu widział i sporo doświadczył – pracował w policji w Liverpoolu i dużo mógłby o tym opowiedzieć. 😀 Matthew bardzo lubi uczyć idiomów czy phrasali. Nie jest fanem gramatyki, ale jeśli trzeba – też wyjaśni 🙂 . Jest bardzo pilny, zmotywowany, słucha wszystkich sugestii. Lektor ma akcent brytyjski, lekko liverpoolski (pomyśl o Beatlesach!) – ale bardzo wyraźny i przyjazny dla ucha. Lektor bardziej spokojny, ale potraf rzucić jakimś dobrym dowcipem. Mówi pełnymi, ładnymi zdaniami (nie jak Beatlesi 🙂 ).

Naomi – lektorka z US

Ma ponad siedmioletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Uczyła w Chinach, Japonii, teraz w Polsce. Z natury jest spokojna, opanowana i cierpliwa. Mówi o sobie, że jest introwertykiem, chyba że wyjedzie na Fantasy Convention, wtedy szaleje 🙂 . Jeśli wybierzesz zajęcia z nią, na pewno zobaczysz jej miłość do fantasy w pokoju 🙂 . Naomi ma akcent północno-amerykański. Na zajęciach robi wszystko, by dać uczestnikom kursu jak największe pole do mówienia.

Margie – Lektorka z US

Lektorka z bardzo bogatym stażem Business English (jest możliwość zapisania się do nie na kurs „Be more BE – jak uczyć Business English. Warsztaty dla nauczycieli anglistów). Uczyła angielskiego we Włoszech, Niemczech i w Polsce. W Anglii pracowała w korporacji Sony gdzie nabyła umiejętności typowo biznesowych. Uwielbia uczyć indywidualnie lub małe, ambitne grupy. Lubi dzielić się swoich doświadczeniem i słuchać historii innych.

Mówi piękną angielszczyzną, używa zawansowanego słownictwa i jest w pełni zrozumiała.

Kim – Lektorka z US

Ma 20 lat doświadczenia w uczeniu. Jest bardzo mocna w Business English (jest możliwość zapisania się do niej na kurs „Be more BE – jak uczyć Business English. Warsztaty dla nauczycieli anglistów). Przygotowuje do różnych egzaminów między innymi: TOEIC, IELTS, i TOEFL. Ostatnie 8 lat spędziła ucząc w Niemczech (w szkole, w której pracowała była również metodykiem (DOS). Jest energiczna, żywiołowa i z pasją do nauczania. Mówi wyraźnym amerykańskim akcentem. Pochodzi z Teksasu, wprawne ucho czasem to usłyszy 🙂 .

Lisa – lektorka z RPA

Ma czteroletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego. Uczyła w RPA oraz w Polsce. Lisa jest poliglotką – rozmawia w sześciu językach, teraz uczy się polskiego (mówi, że jest bardzo trudny i nas podziwia 🙂 . Lisa to wulkan energii i kreatywności. Jest zdecydowanie lektorem ekstrawertycznym! Ma mnóstwo pomysłów, które skuteczne wykorzystuje na zajęciach.  Jako, że ma zaplecze psychologiczno-anglistyczne, jej zajęcia są mocno osadzone w psychologii i socjologii. Akcent ma bardzo wyraźny i zbliżony do brytyjskiego (niewprawione ucho nie usłyszy różnicy).

Matthew Y – Lektor z US

Ma trzyletnie doświadczenie w nauczaniu. Licencjat: Języki i Kultury Świata na uniwersytecie w Arkansas, US. Magister: Iberystyka, Uniwersytet Iowa. Mówi po Portugalsku (odmiana brazylijska) i hiszpańsku. Kocha języki i podróże. Uczy również hiszpańskiego (grupy do B1). Najpewniej czuje się ucząc dorosłych, bo może zarażać ich miłością do języków i podróżowania.

 

Ceny:*

*do każdej opcji należy doliczyć 100 zł zaliczki

Najczęściej wybierane
135 zł

Miesięczne raty (łącznie 9)

Termin: do 10 dnia każdego miesiąca w terminach październik 2021 – czerwiec 2022 (włącznie)
Zarezerwuj teraz
562 zł

Dwie raty

Termin: Rata 1 do 10 października 2021, Rata 2 do 10 lutego 2022
Zarezerwuj teraz
1090 zł

Jednorazowa płatność

Termin: do 10 października 2021
Zarezerwuj teraz

 

Zarezerwuj miejsce w kursie!    Pierwsze grupy ruszają 23 września!

Opłać wpłatę wpisową (100zł) wypełniając formularz zgłoszeniowy:


*W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w kursie lub odstąpienia od umowy przed rozpoczęciem kursu, z uiszczonej zaliczki potrącana jest opłata manipulacyjna w wysokości 15% zaliczki, która stanowi pokrycie kosztu rezerwacji miejsca na kursie dla Słuchacza przez Szkołę. W przypadku nieutworzenia się grupy, zaliczka zostaje zwrócona w 100%.